Katalog » ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH

DEKOLUX ROLETA Z PROWADNICAMI DO OKIEN DACHOWYCH

DEKOLUX ROLETA Z PROWADNICAMI DO OKIEN DACHOWYCH

Poleć ten produkt na :

ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH DEKOLUX - KOMFORTOWO I Z POMYSŁEM

Rolety do okien dachowych to produkt komfortowy niezawodnie łączący w sobie funkcje dekoracyjne i praktyczne. Doskonale chroni nasze wnętrze przed światłem słonecznym - od rozproszenia po całkowite zaciemnienie. Rolety dachowe są również niezastąpionym elementem wykończenia wnętrza naszych mieszkań i domów tworząc wspaniałą atmosferę do pracy i wypoczynku. Gustownie dobrane nadają im charakter i niepowtarzalny klimat, a szeroka gama kolorów i wzorów pozwala na najbardziej wyszukane aranżacje.

System DEKOLUX to popularny wyrób charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i działania. Kaseta i prowadnice oraz belka obciążająca dostępne są w kolorze srebrnym. Rolety wyposażone są w bezstopniową regulację. System został skonstruowany tak, aby można go było bezproblemowo dopasować do wszystkich dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym modeli okien dachowych.

UWAGA!!!

W roletach o wysokości powyżej 130 cm tkaniny podgumowane są niedostępne!

CENA DOTYCZY ROLETY W I GRUPIE MATERIAŁOWEJ O WYMIARACH 40 x 70 

112,00 zł
100,80 zł
PLN

Galeria produktu

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów napisz do nas maila z prośbą o wycenę.
Podaj szerokość i wysokość zgodnie z instrukcją zmieszczoną w zakładce INSTRUKCJE oraz symbol tkaniny – zakładka TKANINY”. W przypadku rolet dachowych: “Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów napisz do nas maila z prośbą o wycenę. Podaj producenta okna i dane z tabliczki znamionowej okna oraz symbol tkaniny – zakładka TKANINY

INSTRUKCJETKANINY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

KATEGORIE Produktów

najczęściej kupowaneOprogramowanie KQS.store allegro
Informacja o cookies