Katalog » MARKIZY BALKONOWE

COMO - KLASYCZNA MARKIZA BALKONOWA

COMO - KLASYCZNA MARKIZA BALKONOWA

Poleć ten produkt na :

 

MARKIZA BALKONOWA COMO - ZACIENIENIE W MINIMALNEJ CENIE

COMO jest markizą balkonową przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Konstrukcja marizy oparta jest na dwóch podnoszonych, aluminiowych ramionach bocznych skonstruowanych tak, aby zapobiegać składaniu ramion pod naporem wiatru. Zakres pracy ramion to 0 - 90 stopni. Tkanina w Como nawijana jest za pomocą mechanizmu korbowego na rurę nawojową znajdującą się u szczytu markizy. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego COMO może być mocowana do ściany lub sufitu. Elementy konstrukcyjne lakierowane są techniką proszkową na kolory:

- kremowy (RAL 1013),

- biały (RAL 9016),

- srebrny (RAL 9006 z czarnymi zaślepkami)

Minimalna szerokość markizy to 1,2 metra, natomiast maksymalna to 4,8 metra. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego dobory 5 długości ramion markizy: 80 cm, 100 cm, 140 cm, 160 cm.

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej klasy tkaniny oraz poliestrowe renomowanych firm europejskich, odporne na czynniki atmosferyczne we wszystkich możliwych kolorach. Posiadamy materiały wzorzyste oraz gładkie, istnieje również możliwość dowolnego nadruku na falbanie markizy.

Dodatkowo na indywidualne zamówienie klienta markiza może być wyposażona w daszek ochronny, sterowanie elektryczne oraz ozdobną falbanę (cztery wzory).

 UWAGA!!!

Oferta markizowa dotyczy Poznania oraz okolic do 20 km od miasta. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary na miejscu u klienta, prezentację katalogu tkanin, dostarczenie gotowej markizy pod wskazany adres. Na terenie Poznania GRATIS, poza Poznaniem opłata 30 zł (przy zakupie naszych produktów opłata zostaje zwrócona klientowi).

Podana cena dotyczy markizy balkonowej o szerokości 120 cm i wysięgu 80 cm.

959,00 zł
0,00 zł
PLN

Galeria produktu

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów napisz do nas maila z prośbą o wycenę.
Podaj szerokość i wysokość zgodnie z instrukcją zmieszczoną w zakładce INSTRUKCJE oraz symbol tkaniny – zakładka TKANINY”. W przypadku rolet dachowych: “Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów napisz do nas maila z prośbą o wycenę. Podaj producenta okna i dane z tabliczki znamionowej okna oraz symbol tkaniny – zakładka TKANINY

INSTRUKCJETKANINY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

KATEGORIE Produktów

najczęściej kupowaneOprogramowanie KQS.store allegro
Informacja o cookies