Katalog » ŻALUZJE DREWNIANE

ŻALUZJE DREWNIANE

ŻALUZJE DREWNIANE

Poleć ten produkt na :

   ŻALUZJA DREWNIANA - STYLOWO I EKOLOGICZNIE

PROMOCJA!!!

MASKOWNICA BELKI GÓRNEJ ORAZ WIESZAKI DO MONTAŻU BEZINWAZYJNEGO GRATIS!!!

UWAGA!!!

KOLOR KLON JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNY.

Żaluzje drewniane to prostota, naturalność i dyskretna elegancja. Żaluzje drewniane, jak żadne inne przesłony okienne, dodają każdemu wnętrzu ciepłego i przytulnego klimatu. Nasze żaluzje są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie ekologię w swoim domu. Szeroka gama kolorystyczna, 9 naturalnych kolorów, pozwala na idealny dobór żaluzji do okien oraz do wnętrza. Żaluzje drewniane szczególnie dobrze komponują się z dodatkami z drewna, skóry i rattanu.

Szczegółowo dopracowany mechanizm żaluzji na szynie aluminiowej, pozwala na ich długotrwałą i przyjemną eksploatację. Dodatkowo szyna osłonięta jest drewnianą maskownicą w kolorze żaluzji.

W standardzie żaluzje montowane są za pomocą wkrętów. Istnieje również możliwość zakupu żaluzji montowanych za pomocą uchwytów do montażu bezinwazyjnego oraz z opcją prowadzenia żyłkowego, które przytrzymuje roletę blisko okna, np. podczas jego uchylania.

   CENA DOTYCZY ŻALUZJI WE WSZYSTKICH 9 KOLORACH DREWNA O WYMIARACH 40 x 30 MONTOWANEJ NA WKRĘTY BEZ PROWADZENIA ŻYŁKOWEGO

 

 

76,00 PLN

Galeria produktu

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów napisz do nas maila z prośbą o wycenę.
Podaj szerokość i wysokość zgodnie z instrukcją zmieszczoną w zakładce INSTRUKCJE oraz symbol tkaniny – zakładka TKANINY”. W przypadku rolet dachowych: “Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów napisz do nas maila z prośbą o wycenę. Podaj producenta okna i dane z tabliczki znamionowej okna oraz symbol tkaniny – zakładka TKANINY

INSTRUKCJETKANINY

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

KATEGORIE Produktów

najczęściej kupowaneOprogramowanie KQS.store allegro
Informacja o cookies